WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Telefon: +90 312 377 00 87 - info@dikkatteknoloji.com.tr

Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2017-11-21T11:18:04+00:00

Hakkımızda

Dikkat Teknoloji; 2016 yılında kurulmuş ve kendi tescilli markaları yanında aldığı distribütörlükle uzmanlık alanı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda yurtiçinde ve yurtdışında tanınan, aranan bir marka olmuştur. Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla teknolojiyi yakından izleyerek 2 yıllık sürede hedeflerini büyük oranda yakalamış bulunmaktadır.

Elektronik güvenlik sistemleri alanında hizmet vermeye başlayan DİKKAT TEKNOLOJİ SAVUNMA SANAYİ  GÜVENLİK  ve BİLİŞİM SİSTEMLERİ kurulduğu günden bu yana ev ve iş yeri güvenlik sistemlerinden, kamu kurumları ve sanayi tesislerinin güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.

DİKKAT TEKNOLOJİ konusunda deneyimli teknik ekibi ile keşiften montaja kadar müşterinin isteklerini dikkatle değerlendirerek en verimli sistemin kurulmasını sağlayıp satış sonrası 7/24 teknik desteği ile de daima müşterisinin yanında olmuştur.

Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesiyle güvenlik sistemleri sektöründe önde gelen firmalar arasında yer alan ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen DİKKAT TEKNOLOJİ sektördeki deneyimi ve profesyonel kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir.

• Müşteri talebinin oluşturulmasından ürün teslimine kadar geçen süreci takip etmek, geliştirmek
• İşlerimizde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını öncelikle yerine getirmek, karşılamak
• Eğitim programları düzenleyerek çözüm ortaklarımızın yetkinliğini sürekli olarak geliştirmek
• İşlerimizi yürütürken çalışanlarımızın öneri ve taleplerini dikkate alarak, yönetime katılımlarını sağlamak
• Sorunlara zamanında ve standartlara uygun şekilde müdahale etmek

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız 2009 yılı içinde kalite çalışmalarını tamamlayarak ürünlerinin tescil belgelerini almıştır. Bunun yanı sıra 2009-2010 yıllarında Ar-Ge departmanını geliştirmiş; müşteri öneri ve taleplerini tam kapasite ile karşılama imkânına ulaştırmıştır. Çalışanların kendilerini geliştirmelerine önem veren firmamız, “Elektronik Yetkili Servis, Profesyonel Montaj ve Lojistik Eğitim Sertifikaları”nı personeline gerekli eğitimler sonucunda kazandırmıştır.

Dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip eden firmamız talebe göre kablolu ya da kablosuz kamera alarm sistemleri bileşikleri sunar; teknik destek ve satış olarak ta proje ihtiyaçlarını karşılar. Bu alanda 2018 yılında yeni ürün gruplarıyla projelerinizde tercih edilme sebebi olacağız.Yeni yılda yepyeni ürün kataloğumuzla karşınıza çıkacağımız için heyecanlı ve gururluyuz, Yine yeniden kazançlı ve referanslarımızla reklam yapacağımız bir yılı siz çözüm ortaklarımızla geçirmek dileğiyle…

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz elektronik güvenlik sistemleri sektöründe; tüm teknolojik yenilikleri yakından takip eden, müşteri beklentilerini karşılayan kalitede hizmet veren ve her gün gelişen bir şirket olarak yenilikçi, akılcı ve ilkeli yaklaşımımızla lider güvenlik sistemleri firması olmak.

Misyonumuz

Kurulduğumuz yıldan bu yana oluşan müşteri portföyümüzün, değişen ve gelişen istek ve ihtiyaçlarına ilk günkü disiplin ile hizmet vermeye devam etmek, müşteri portföyümüzü aynı kalitede genişletmek, hızla gelişen teknolojiyi takip etmek ve müşterilerimizi yeni ürünlerle buluşturmak.