WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Telefon: +90 312 377 00 87 - info@dikkatteknoloji.com.tr

Hırsız Alarm Sistemleri

/Hırsız Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri2017-11-22T11:11:07+00:00

Ev ve iş yerlerine sunduğumuz hırsız alarm sistemleri ile ufak işletmelerden, evlere kadar dünyaca ünlü markaları aylık sabit ücret ödemeden sizlere sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerine sunduğumuz hırsız alarm sistemleri ile ufak işletmelerden, evlere kadar dünyaca ünlü markaları aylık sabit ücret ödemeden sizlere sunmaktayız.Hırsız alarmlarında kablolu kablosuz olmak üzere kullanım imkanı bulunmaktadır.

Hırsız Alarm Sistemleri gelişen teknoloji ile sisteme ilave edilecek farklı türde sensörlerle yangın gaz kaçağı veya su baskını gibi olası diğer risklere karşıda etkili bir sistem kurulabilir.Tek bir Panel üzerinden diğer sensörleri kontrol edebilir, telefon uyarı sistemi ve diğer akıllı fonksiyonları ile takibini yapabilirisiniz.

Evcil hayvanlara duyarlı PIR dedektörl ile hayvanlara karşı hassas olarak gereksiz alarmlardan etkilenmezsiniz. Evinizde bulunan telefon hattı sayesinde alarmınız tetiklendiği zaman, önceden yetkilendirilmiş telefon numaralarını sırayla arayarak bilgilendirilirsiniz. Sistemi kontrol panelinden veya bir telefon ile uzaktan erişerek açıp/kapatabilirsiniz.

Premium alarm kutu içeriğinde 1 adet Telefon bağlantılı kontrol paneli, 1 adet LED Işıklı siren ünitesi, 1 adet Sahte siren, 2 adet PIR dedektörü ve 2 adet Kapı/Pencere kontağı bulunmaktadır

.Bunlara ilave olarak;
• Panik butonu
• Uzaktan kumanda
• Su dedkötörü
• Kapsama alanı genişletici
• GSM arama Modülü ilave edilebilmektedir.