WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Telefon: +90 312 377 00 87 - info@dikkatteknoloji.com.tr

Görüntülü Kapı Telefonu

//Görüntülü Kapı Telefonu
Görüntülü Kapı Telefonu2017-11-22T11:04:01+00:00

Görüntülü Kapı Telefonu İnterkom Sistemleri
Klasik konuşma sistemlerinden oldukça farklı olarak, gelişmiş teknoloji sayesinde aynı zamanda görüntülü olarak da konuşmanızı sağlayan ve güvenliğinizi en üst düzeye taşıyan görüntülü interkom sistemleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Geleneksel diafon sisteminden çok daha fonksiyonel ve gelişmiş olmasıyla ev ve iş yerlerinizin güvenliğini garanti altına almanızı sağlayan görüntülü kapı telefonu sistemimiz ile sesli ve görüntülü görüşme olanağını bir arada bulup ulaşmanız mümkündür.

Kullanımı
Güvenlik kamerası sistemlerinize entegre edebilme yoluyla alarm sistemlerinizle uyumlu çalışmasını sağlayarak akıllı ev sistemleri ile de uzaktan yönetilme imkanı sağlamaktadırlar. Dolayısıyla da interkom cihazınızın bağlantılı olduğu kamera sistemleri ile kameranın bulunduğu alanları da cihaz üzerinden izleme olanağı bulmanız mümkün.

Var olan tek bir kablo aracılığıyla ses özelliklerine ulaşabilirken aynı anda görüntü alabilme özelliği sunmasıyla da oldukça elverişli ve maliyet açısından uygun bir güvenlik yöntemi olmasıyla da tercih edebileceğiniz sistemler arasında bulunmaktadır.

Departmanlar arasında da görüşme özelliği sağlayan cihaz güvenliğinizi sağlaması açısından oldukça fonksiyoneldir. Ev ya da iş yerlerinizde kapıya gelen kişinin görüntüsünü görmenizin yanı sıra size konuşma olanağı da sunduğundan, olası bir güvenlik ihlalinin ya da tanımadığınız, yetkisiz kişilerin mülke girmesini engelleme fırsatını bulabilirsiniz. Görüntülü interkom sistemleri aracılığıyla hem sesli hem de görüntülü görüşme sağladığınız kişinin herhangi bir tehlike arz etmediğini düşündüğünüzde ise kilit açma düğmesinden kolaylıkla kapı girişini de sağlamanız mümkündür.

Anne ve babaların evde olmadıkları durumlardaki en büyük korkularından biri, çocuklarının evde yalnız olması halinde, evlerine herhangi bir güvenlik ihlali ya da tanımadıkları bir kişinin girme teşebbüsünde bulunmasıdır. Ancak hem sesli hem de görüntülü interkom sistemi sayesinde, kapıdaki kişinin kimliği hakkında bilgi sahibi olup, tanınmadığı durumlarda kapının açılmasının engellenmesi de söz konusu olabilmektedir.

İhtiyaçlarınız ve yerleştirileceği alanın gereksinimleri doğrultusunda gönül rahatlığıyla danışıp uygun ürünü seçebileceğiniz firmamızın sistemi ile ev ve iş yerlerinizdeki güvenliği sağlamanız mümkün iken, güvenlik kameralarının yerleştirildiği alanlardaki departmanlar arasında sesli ve görüntülü görüşme imkanı sağlamasıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Böylelikle mekanın gereksinimine uygun boyutta ve işlevsellikte bir ürün seçerek, gereksinimlerinizi en doğru şekilde karşılamanız da mümkün hale gelmiştir.

Görüntülü ve sesli görüşme olanağı sağlayarak güvenliğinizi en yüksek düzeyde tutmayı hedefleyen, kaliteli ve güvenilir görüntülü interkom sistemleri ile yetkisiz veya güven vermeyen kişilerin mülk içerisine girmesini engelleyerek, olası güvenlik ihlallerinin önüne rahatlıkla geçebilirsiniz.