WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Telefon: +90 312 377 00 87 - info@dikkatteknoloji.com.tr

Uydu Sistemleri

//Uydu Sistemleri
Uydu Sistemleri2017-11-30T13:44:54+00:00

Merkezi Uydu Sistemi Nedir?
Çatıya kurulan çanak anten 2 veya 3 tane olabilir. Çanak anten gelen kablo multiswitch dediğimiz santrale bağlanır. Daha sonra tüm daireye tek tek dağıtımını yaparız. Daire sayısına göre uydu dağıtımını çoğaltılabilir ve birden çok hat çekebiliriz her bir hatta tek uydu alıcısı bağlanabilir. Kaç tane kablo hattı çekilirse o sayıda televizyonda aynı anda izleyebilirsiniz.

Merkezi Uydu Anten Dağıtım Sistemi
1. TV/RADYO DAĞITIM: Türksat, Hotbird, Astra gibi televizyon ve radyo kanalı tek bir yerde toplanır. Uydu alıcıdan bu kanalları alabilirsiniz. Tek bir sistemle tüm alıcılara uydu aktarımı yapabilirsiniz.
2. ÜNİVERSAL DAĞITIM: Yukarıdaki saydığımız uydulara ek olarak digitürk ve dsmart gibi uydu yayınlarını alabilirsiniz. Local yayınlarda kamera eklenebilir. Giriş kapısı, oyun parkı, oto park gibi yerlerin görüntüsünü dairenizden izleyebilirsiniz.

Merkezi Uydu Sisteminin Avantajları;
• Kullanıma hazır altyapı.
• Uyduda bulunan tüm kanalları izleyebilme imkanı.
• Yayınları Dijital kalitesinde izlemek.
• Havadan gelen yayınları dahil edebilme.
• Kullanıcıların balkonlarında çanak kirliliği olmaması.
• Kanal kapasitesini artırabilme.
• Kurulumunun basit olması.
• Kaskat bağlantısı ile kapasite artıra bilinir.Merkezi uydu sistemi; Görüntü kirliliğini engeller, daire sakinlerine tasarruf sağlar, kablo maliyetini düşürerek her bir kişi için ayrı kablo ve çanak anten kullanılmaz.

Merkezi Uydu Sisteminin Fiyatları
Merkezi uydu sistemi fiyatları almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Apartman yöneticisi ve sakinleri ortak çanak anten sistemi kurdurun balkonlarınızdaki, çatılardaki çanak anten kirliliğinden kurtulun yerli ve yabancı 3000 üzerinde kanal izleyiniz.Konusunda uzman kadromuz ile MERKEZİ UYDU SİSTEMİ ANKARA da siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.